پیام فرستادن
خانه

Suzhou Benit Machinery Technology Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت Suzhou Benit Machinery Technology Co.Ltd در تولید و توزیع قطعات یدکی آسفالت سنگفرش، ماشین فرز و غلتک جاده تخصص دارد.ما خدمات تعمیر و نگهداری روزانه، تعمیرات اساسی و فنی را برای مشتریان خود ارائه می دهیم.محصولات اصلی ما عبارتند از: 1. برای سنگفرش آسفالت، لنت مسیر، زنجیره مسیر، صفحه کف، زنجیر نوار نقاله، سنسور تراز، سنسور مارپیچ و صفحه کنترل.2. برای دستگاه فرز، کفش آهنگ، دندانه های برش، نگهدارنده ابزار، پایه نگهدارنده، سنسور رشته، تسمه نقاله و سنسور عمق فرز.3. برای غلتک جاده، بافر لاستیکی، پمپ آب و نازل اسپری و سایر قطعات مختلف ماشین آلات راه سازی.

Benit در خانه شرکت های آلمانی - Taicang واقع شده است.بنیت با موقعیت جغرافیایی برتر خود از حمل و نقل مناسب آبی، زمینی و هوایی برخوردار است که تحویل و صادرات به موقع آن را تضمین می کند.بنیت محصولات خود را در سراسر جهان مانند ایالات متحده، اروپای شمالی، اروپای شرقی، آسیای جنوب شرقی، استرالیا، خاورمیانه توزیع کرده و با این شرکت ها رابطه همکاری پایدار و دوستانه ای برقرار کرده است.

بنیت همیشه به مفهوم مدیریت خود پایبند است، «صادقانه، اول کیفیت، اول خدمات»، به طور مداوم محصولات خود را ارتقا می دهد و نوآوری های بیشتری ایجاد می کند.ما پشتیبانی فنی حرفه ای، خدمات پس از فروش بی نقص و موجودی کامل محصول را به هر شرکت راهسازی ارائه می دهیم، تا تمام انتظارات آنها را برآورده کنیم.

بنیت با حمایت همه مشتریان عزیزمان قوی تر خواهد شد.ما به گرمی از شما استقبال می کنیم که برای روابط تجاری آینده با ما تماس بگیرید و صمیمانه منتظر همکاری با شما هستیم.

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت ما در سال 2012 تاسیس شد. در 10 سال گذشته، زندگی دشواری از هیچ کدام، از کوچک تا بزرگ داشت.تیم ما جوان و نیرومند است، اکثر کارکنان در آموزش عالی و انواع عناوین.فرهنگ شرکتی مردم‌محور فعالیت‌های متنوعی دارد.
پس از چند سال سرسخت و سخت کوش،Suzhou Benit Machinery Technology Co., Ltdزمانی که در چند سال اول پیدا شد، بسیار بزرگ شده است.داشتن یک متر مربع بزرگ کارگاه کارخانه مدرن و دفاتر انحصاری از هیچ .مقدار فروش به بیش از 3,000,000 دلار افزایش یافته است؛ شرکت ما دارای سری های محصولات بسیاری است؛ مشتریان و بازار صادراتی به بیش از 50 کشور و منطقه گسترش یافته است، زمانی که تنها آسیای جنوب شرقی وجود داشت و چندین کشور و منطقه وجود داشت.

 

1. بیش از 10 سال خدمات نگهداری روزانه، تعمیرات اساسی و پشتیبانی فنی ماشین آلات راهسازی.
2. 5 سال صادرات سنگفرش، ماشین فرز و لوازم جانبی غلتکی جاده.
3. سال عرضه کننده طلا علی بابا.

 

 

 

Suzhou Benit Machinery Technology Co., Ltd Suzhou Benit Machinery Technology Co., Ltd Suzhou Benit Machinery Technology Co., Ltd
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

شرکت تجاری

مارک های : Benit، vogele، wirtgen، volvo، caterpillar، bomag، dynapac و غیره.

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 100 million-200 million

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

Contact Email1:: Jane: jane@szbenit.com

Contact number/whatsapp:: +8618262091883